BÄGARE, 2 st, silver, 1900-talets första kvartal. Vikt 217 gram.

319513. BÄGARE, 2 st, silver, 1900-talets första kvartal. Vikt 217 gram.

Bägare, B Erlandsson, Kristianstad, 1914. Vikt 111 gram. Bägare, B Erlandsson, Kristianstad, 1908. Vikt 106 gram.

Slitage. Gravyrer. Anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Gravyrer. Anlupet.

Antal besök: 690