TAKLAMPA, string, papper, 1930/40-tal.

3192699. TAKLAMPA, string, papper, 1930/40-tal.

Stomme av burmodell av string.
Höjd 46 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 368