LJUSSTAKAR, KARAFFOCH ASK MED LOCK, glas och kristall, 4 delat.

319250. LJUSSTAKAR, KARAFFOCH ASK MED LOCK, glas och kristall, 4 delat.

Karaff, Ajka, Ungern,höjd 27 cm
2 ljusstakar, höjd 15 cm
Ask med lock, höjd 5 cm, 16,5 x 10 cm.

Bruksslitage
Nagg på ask, lock och ljusstakar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljusstakar, höjd 15 cm

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 933