MATBORD, 3 delar. 1960/70-tal.

319239. MATBORD, 3 delar. 1960/70-tal.

Diameter 110, höjd 72 cm. 2 iläggsskivor 50 cm vardera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 077