ANNA TORESDOTTER. Stenar, färglitografi, Signerad, numrerad och daterad, 150/280. 1989.

319215. ANNA TORESDOTTER. Stenar, färglitografi, Signerad, numrerad och daterad, 150/280. 1989.

45 x 34,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 34,5 cm.

Antal besök: 1 667