SKRIVBORD, 3 delar, engelsk stil. 1900-tal.

319068. SKRIVBORD, 3 delar, engelsk stil. 1900-tal.

Bordskiva klädd med grönt skinn. 4 lådor i front. 2 hurtsar med 3 lådor vardera. Längd 132, bredd 67, höjd 76 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 074