SERVISDELAR, 17 st, porslin, "Rosenfält", Stig Lindberg, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

318583. SERVISDELAR, 17 st, porslin, "Rosenfält", Stig Lindberg, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

Svart dekor på vit botten.
8 st tallrikar, diameter 24,5 cm.
9 st förättstallrikar, diameter 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart dekor på vit botten.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 952