KARTA, nytryck, "Karta öfver Staden Sundsvall med dertill lydande ägor, år 1857", numrerad 202/285. 1900-talets andra hälft.

318446. KARTA, nytryck, "Karta öfver Staden Sundsvall med dertill lydande ägor, år 1857", numrerad 202/285. 1900-talets andra hälft.

55 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 44 cm.

Antal besök: 808