THAGE NORDHOLM. Kvällssol i vinterfjället, färglitografi, signerad och numrerad 35/250.

318444. THAGE NORDHOLM. Kvällssol i vinterfjället, färglitografi, signerad och numrerad 35/250.

50 x 55 cm.

Thage Nordholm (1927–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 55 cm.

Thage Nordholm (1927–1990)

Antal besök: 1 167