DAMARMBANDSUR, guld 14k med ARMBAND, 18k, total vikt 18,5 gram.

318346. DAMARMBANDSUR, guld 14k med ARMBAND, 18k, total vikt 18,5 gram.

Armband, längd ca. 13 cm.

Bruksslitage. Boett med mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband, längd ca. 13 cm.

Antal besök: 904