ELGA SESEMANN. Gatuvy i töväder, signerad samt daterad -76, gouache och blandteknik på papper.

3183287. ELGA SESEMANN. Gatuvy i töväder, signerad samt daterad -76, gouache och blandteknik på papper.

Bildyta 46x62 cm, 60x77 cm.

Ej examinerad ur ram.

Elga Sesemann (1922–2007)

Tema

Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 46x62 cm, 60x77 cm.

Ej examinerad ur ram.

Elga Sesemann (1922–2007)

Tema

Modern Art & Design

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Antal besök: 277