SKÅP, senbarock. 1700-tal.

SKÅP, senbarock. 1700-tal.
318285. SKÅP, senbarock. 1700-tal.

Ek. Glasade dörrpar med bakomliggande hyllor, lådor i nedre delen. Grönt orginalglas. Bredd 102, djup 33, höjd 115 cm.

Några sprickor i glasen. Bruks/åldersslitage, lös del i överstycket.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 022