GÖSTA GIEROW. "Havsmoder", färglitografi. Signerad, numrerad och daterad, nr 113/275, -87.

318248. GÖSTA GIEROW. "Havsmoder", färglitografi. Signerad, numrerad och daterad, nr 113/275, -87.

74 x 41,5 cm, bildmått.

Slitage, veck i ytterkanter. Något dammig.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 41,5 cm, bildmått.

Antal besök: 1 914