GITARR-MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, Serienr. 125762, 1941.

318039. GITARR-MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, Serienr. 125762, 1941.

Längd 96,5 cm.

Bruksslitage repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 96,5 cm.

Bruksslitage repor.

Antal besök: 2 855