Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Musikinstrument
GITARR-MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, Serienr. 125762, 1941.
318039. GITARR-MANDOLIN, Herman Carlsson Levin, Serienr. 125762, 1941.
Längd 96,5 cm.
Bruksslitage repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 96,5 cm.
Bruksslitage repor.
Stadsauktion Sundsvall
2 855