SERVISDELAR, porslin, 25 delar, modell "Continental", Raymond Loewy, Rosenthal, 1900-tal.

317937. SERVISDELAR, porslin, 25 delar, modell "Continental", Raymond Loewy, Rosenthal, 1900-tal.

12 st tallrikar, diameter 25 cm.
12 st djupa tallrikar, diameter 18,5 cm.
1 st såsskål, diameter 18,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 475