Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
EINAR PALME. Olja på pannå, havsmotiv, signerad samt daterad 1962.
317262. EINAR PALME. Olja på pannå, havsmotiv, signerad samt daterad 1962.
15,6 x 26,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
15,6 x 26,5 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
559