L.OLSEN & SON.

L.OLSEN & SON.
3172449. L.OLSEN & SON.

L.OLSEN & SON, tresits, Danmark, 1960-tal, tillverkad av teak. Sits- och ryggkuddar i brunt läder.
Mått: h. 91 cm. Bredd: 200 cm T. 87 cm.

Åldersanpassat tillstånd, repor och nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3172449. L.OLSEN & SON.

Antal besök: 401