STEGPALL, Lindqvist Verkstads AB. 1950/60-tal.

317184. STEGPALL, Lindqvist Verkstads AB. 1950/60-tal.

Röd orginalklädsel. Höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 947