MATGRUPP, 9 delar. "Herrgården", Carl Malmsten, 1900-tal.

317149. MATGRUPP, 9 delar. "Herrgården", Carl Malmsten, 1900-tal.

6 stolar med spjälad rygg och textilklädda sitsar. Ovalt bord brännmärkt samt med dubbla iläggsskivor. Längd 139,5, bredd 110, höjd 75 cm. 3 iIläggsskivor 2 st 55 cm vardera, en mindre på 30 cm.

Bruksslitage, mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre märken.

Antal besök: 1 148