Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
STRÖARE, 3 st porslin, "Familjen Pepparsson", Vår Lilla Stad, Anita Nylund, Jie. 1900-talets mitt.
317104. STRÖARE, 3 st porslin, "Familjen Pepparsson", Vår Lilla Stad, Anita Nylund, Jie. 1900-talets mitt.
Höjd 10-15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 10-15 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 212