Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
LJUSSTAKAR, ett par, kristall, "Prince", Göran Wärff, Kosta. 1900-tal. Signerade.
317087. LJUSSTAKAR, ett par, kristall, "Prince", Göran Wärff, Kosta. 1900-tal. Signerade.
Höjd 22,8 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22,8 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
665