Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, första kyssen, Lladro, Spanien, 1900-tal.
316871. FIGURIN, porslin, första kyssen, Lladro, Spanien, 1900-tal.
Höjd ca 200 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 200 cm.
Smärre bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
694