VITRINSKÅP, rokokostil. 1900-talets andra hälft.

316788. VITRINSKÅP, rokokostil. 1900-talets andra hälft.

Rundad front. Glasad lucka med bakomliggande hyllor. Intarsia och bronser. Bredd 72, djup 36, höjd 143 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 048