FIGURINER, 2 st, porslin, hund och katt, Lladro, Spanien, 1900-tal.

316696. FIGURINER, 2 st, porslin, hund och katt, Lladro, Spanien, 1900-tal.

Höjd ca 18,5 - 19,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 - 19,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 066