SOLUR, 1900-talets första hälft.

316583. SOLUR, 1900-talets första hälft.

Solur uppburen av mansgesta, monterad på stenplatta. Höjd 86 cm.

Slitage, rost, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost, smuts.

Antal besök: 848