OVE PERSSON. Färglitografi.

OVE PERSSON. Färglitografi.
316478. OVE PERSSON. Färglitografi.

Sommarlov 1933. Signerad och numrerad 37/260. 34x51 cm.

Bruksslitage.

Ove Persson (1925–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Ove Persson (1925–1999)

Antal besök: 2 582