FÅTÖLJ, Robin Day, modell 4-4000, England. 1960/70-tal.

315960. FÅTÖLJ, Robin Day, modell 4-4000, England. 1960/70-tal.

Vit plast, benställning av kromad metall med snurrfunktion. Gröna löstagbara dynor.

Slitage, fläckar, lagning på sittkuddens kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 217