KLÄDHÄNGARE. 1900-talets andra hälft.

315770. KLÄDHÄNGARE. 1900-talets andra hälft.

Lackerad järnkonstruktion. Diameter 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 896