Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
315706. GEORGE HARCOURT SEPTHON. Kvinna med kor vid solnedgång i engelskt landskap, olja på duk, signerad George H Septhon och daterad 1903.
« Tillbaka till föremålet