JORDGLOB, Trä, krom samt glas, Columbus, DUO, Villinger - Oestergaards politiska, Art Deco, 1930/40-tal.

315668. JORDGLOB, Trä, krom samt glas, Columbus, DUO, Villinger - Oestergaards politiska, Art Deco, 1930/40-tal.

Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 234