HERBERT GENTRY. FIGURKOMPOSITION.

3153709. HERBERT GENTRY. FIGURKOMPOSITION.

Färglitografi, signerad och numrerad 170/200, 42x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Herbert Gentry (1919–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besök: 447