BÄNK, 1920/30-tal.

BÄNK, 1920/30-tal.
315240. BÄNK, 1920/30-tal.

Syrabetsad furu. Längd 135, höjd 41 cm.

Bruks/åldersslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
315240. BÄNK, 1920/30-tal.

Bruks/åldersslitage, märken.

Antal besök: 1 376