4 djupa tallrikar, diameter 21,5 cm, Bing & Gröndal.
12 tallrikar, diameter 21,5 cm, Royal Copenhagen
12 tallrikar, diameter 24,5 cm, Bing & Gröndal.
4 serveringsdelar, Bing & Gröndal.
Bruksslitage samt en djup tallrik med nagg och en djup tallrik med smärre spricka.