Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Möbler
Trädgårdsmöbler
GJUTJÄRNSGAVLAR, ett par, 1800-tal.
314798. GJUTJÄRNSGAVLAR, ett par, 1800-tal.
Höjd 90 cm.
Slitage, rost.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 90 cm.
Slitage, rost.
Stadsauktion Sundsvall
996