SLAGBORD, perstorp. 1950/60-tal.

314761. SLAGBORD, perstorp. 1950/60-tal.

Två klaffar. Stomme av björk. Bredd 72, längd 132 (Med utfällda klaffar), höjd 73 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 6 587