DESSERTSKEDAR samt KOMPOTTSKED, 12 st, silver, modell "Olga", Anders Gustaf Carlberg, Eksjö. 1800-tal. Vikt 322 gram.

314630. DESSERTSKEDAR samt KOMPOTTSKED, 12 st, silver, modell "Olga", Anders Gustaf Carlberg, Eksjö. 1800-tal. Vikt 322 gram.

Längd 16,2 - 18,4 cm.

Bruksslitage, märken, smärre bucklor. Gravyr, "A" samt "Anna".

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16,2 - 18,4 cm.

Antal besök: 1 409