DIVERSE BRICKOR, SKÅLAR MED MERA, teak, bland annat skål Johnny Mattsson, monogramsignerad.
314326. DIVERSE BRICKOR, SKÅLAR MED MERA, teak, bland annat skål Johnny Mattsson, monogramsignerad.
2 brickor, varav en märkt Silva, längd 50 - 56,5 cm.
Skål signerad JM, diameter 14, höjd 4,5 cm.
Skål, diameter 25,5 cm, höjd 9,5 cm
4 äggkoppar.
Brödhållare.
Slitage, fläckar, repor, stötmärken. Mindre fanerskador.
4 äggkoppar.
Brödhållare.