GOLVLAMPA, jugend. 1900-talets början.

314293. GOLVLAMPA, jugend. 1900-talets början.

Skärm i brun plysch. Stomme av betsad ek. höjd ca 155 cm.

Slitage, löst hållare för lamskärm. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 182