PRAKTGLAS, "Chateau", Bertil Vallien, Boda glasbruk. 1900-tal.

314097. PRAKTGLAS, "Chateau", Bertil Vallien, Boda glasbruk. 1900-tal.

Optikblåst kuppa. Höjd 41,6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 128