ROTKORGAR, 3 st, Allmoge, 1800/1900-tal.

313771. ROTKORGAR, 3 st, Allmoge, 1800/1900-tal.

Diameter 10-15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10-15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 825