SKEPPA / KRYDDBURK, porslin och teak, "Kryddgården 9", Anita Nylund, Jie. 1900-talets mitt.

313763. SKEPPA / KRYDDBURK, porslin och teak, "Kryddgården 9", Anita Nylund, Jie. 1900-talets mitt.

Längd 16,5 cm, höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16,5 cm, höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, spricka.

Antal besök: 1 445