DUBBELKANNA samt VAS, 2 st, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand. 1900-talets mitt.

313734. DUBBELKANNA samt VAS, 2 st, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand. 1900-talets mitt.

Höjd 19 - 21,5 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på insida kant på undre kannan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 - 21,5 cm.

Antal besök: 1 429