Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
LEO HOULBERG. Höstträd, olja på duk, signerad.
313688. LEO HOULBERG. Höstträd, olja på duk, signerad.
57 x 97 cm.
Fläckar, krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 97 cm.
Fläckar, krackelyr.
Växjö Auktionskammare
2 096