TAKLAMPA, mässing och glas, Funkis. Orrefors. 1900-talets första hälft.

313681. TAKLAMPA, mässing och glas, Funkis. Orrefors. 1900-talets första hälft.

Höjd 107 cm, diameter 38 cm.
Etsad dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 107 cm, diameter 38 cm.
Etsad dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 795