PENNOR, 2 st, Parker, Caran dÁCHE, emalj. 1900-tal.

313640. PENNOR, 2 st, Parker, Caran dÁCHE, emalj. 1900-tal.

Längd 13,2 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13,2 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 758