VINCENT VAN GOGH. EFTER. 'VAS MED TRE SOLROSOR' OLJA PÅ DUK.

3132980. VINCENT VAN GOGH. EFTER. 'VAS MED TRE SOLROSOR' OLJA PÅ DUK.

Oinramad akvarell, ”Vas med tre solrosor” efter Vicent Van Gogh, 87 x 71cm.

Lite slitage på kanterna.

Vincent van Gogh (1853–1890)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lite slitage på kanterna.

Vincent van Gogh (1853–1890)

Antal besök: 1 312