PABLO PICASSO. EFTER. 'LE REVE' OLJA PÅ DUK.

3132851. PABLO PICASSO. EFTER. 'LE REVE' OLJA PÅ DUK.

Oinramad olja på duk av ”Le Reve” efter Pabloe Picasso, 88 x 71cm.

Något slitage på kanterna.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något slitage på kanterna.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 2 254