TAKLAMPA samt SÄNGLAMPA, 2 st, 1900-talets andra hälft.

313107. TAKLAMPA samt SÄNGLAMPA, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Lackerad samt matterad plåt. Diameter taklampa 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 626