UNIFORM M/1886, Bohusläns regemente, 1920/30-tal.

3130356. UNIFORM M/1886, Bohusläns regemente, 1920/30-tal.

Sabel m/1899 stämplad G.E Svalling Rosenfors,
Skyltdocka höjd 183 cm.

Bruksslitage, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltdocka höjd 183 cm.

Bruksslitage, skavmärken.

Antal besök: 2 548