HALLBYRÅ med SPEGEL, 2 delar. 1970-tal.

312993. HALLBYRÅ med SPEGEL, 2 delar. 1970-tal.

Jakaranda samt gulmetall. Bredd/längd byrå 106, djup 41, höjd 47 cm. Spegel 114 x 71 cm.

Slitage, skador på underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador på underrede.

Antal besök: 943